Pigiausi skrydžiai į Tailandą iš artimų oro uostų

Masažai Tailande


Kadangi masažas yra didelė Tailando kultūros dalis, kai nuvyksite ten, pamatysite, kad Tailande yra gausybė masažo salonų. Galite pasimėgauti daugybe masažo privalumų ir taip pagerinti savo sveikatą.

Populiarieji masažai Tailande

Masažas karštais akmenimis. Masažo terapeutas padės karštus akmenis ant tam tikrų Jūsų kūno vietų, todėl atlikdamas giliųjų audinių masažą karštis nesukels diskomforto. Daugelis žmonių mėgsta tokio tipo masažą ir sako, kad tai labai atpalaiduoja ir atgaivina bei yra puikus būdas praleisti laiką Tailando SPA centre.

Pėdų ir kojų masažas. Klaidžiodami po Tailandą pamatysite daugybę turistų ir vietinių, kurie mėgaujasi kojų ir pėdų masažu. Pastebėsite, kad masažo terapeutas dažnai turi mažas lazdeles, kuriomis prispaus tam tikrus jūsų pėdų taškus. Šio tipo masažas turi daug naudos sveikatai, be to, tai puikus būdas atsipalaiduoti stebint šurmuliuojantį gatvės gyvenimą.

Aromaterapinis masažas. Procedūros metu naudojamas aromatinių aliejų mišinys, kuris labai atpalaiduoja, kai derinamas su tvirtu, bet švelniu masažu. Prieš pradedant daryti masažą, terapeutas padengs jūsų kūną aliejumi, o po masažo jausitės atsipalaidavę ir žvalūs.

Chi Nei Tsang arba tailandietiškas pilvo či ir vidaus organų masažas yra gydomasis masažo būdas, apjungiantis tradicinius kinų, tajų masažus ir meditacijos metodus, daugiausia dėmesio skiriant pilvo sričiai. Dažniausiai masažui naudojamos rankos, delnai, pirštai, sąnariai, alkūnės, o kartais ir pėdos, neretai ir masažo aliejai bei karšti žolelių kompresai.

Thai Yam Khang, Thai Fire Therapy arba Thai Fire Barefoot Massage yra senovinis tailandietiškas gydymo būdas, kurio metu paciento kūnui masažuoti naudojama šiluma, aliejai ir tik pėdos. Karšta pėda, pamirkyta aliejuje, terapeutas gydo pacientą, tuo tarpu naudodamas medinį pagaliuką, kad išlaikytų pusiausvyrą. Kai pėda atšąla, panardinimo ir šildymo procesas kartojamas.

Ched Haek arba Ched Hak masažas yra senovinė detoksikacijos technika, kurios metu naudojami natūraliai mirusių gyvūnų kaulai, iltys. Jie yra palaiminti ir laikomi turinčiais dvasinę galią. Terapeutas skaito maldas ir giesmes, suteikiančias galių, tuo pačiu apvalydamas ir išvalydamas klientą bei suteikdamas gyvybingumo ir jėgų.

Tok Sen yra senovinė gydymo praktika, kurios metu naudojamas trumpo koto plaktukas iš medžio, kaulo ar dramblio kaulo pleišto, kad ritmiškai baksnotų palei kūno energijos linijas. Paprastai naudojami įrankiai, pagaminti iš rinktinės kietos medienos, pašventintos specialios ceremonijos metu.

Tradicinis tailandietiškas gimdos pakėlimas yra senovinis Lanna Thai gydymo būdas, kurio metu kaip kompresai dedami karšti jūros druskos kristalai moliniame inde, apvynioti vaistiniais lapeliais. Taip pat atliekama akupresūra ant pilvo, kojų, sėdmenų ir nugaros. Gimda manipuliuojama tiesiai iš išorės rankomis ant pilvo. Praktika sprendžia ir lytinių organų problemas, kurios gali kilti prieš nėštumo laikotarpį, jo metu arba po jo.

Tailande galėsite rasti daugybę pačių egzotiškiausių masažo rūšių tiek SPA salonuose, tiek tiesiog gatvėje ar turguje.

Kur rekomenduojama atlikti masažą Tailande?

„Oasis Spa“ yra vienas populiariausių Tailando SPA. „Oasis Spa“ užtikrina, kad rasite bet kokio stiliaus masažą, kad ir kas Jums bepatiktų. Čia yra slaptas sodas su lauko dušais, lotoso tvenkiniais ir kriokliais. Kaip rodo pavadinimas, jų tikslas yra sukurti ramią oazę, kurioje galėtumėte atsipalaiduoti.

„Health Land“ žinomas dėl savo švaros, procedūrų įvairovės, masažų paketų poroms ir priimtino kainų diapazono. CNN apibūdino šį SPA kaip vieną iš 15 laimingiausių vietų Žemėje. Rinkitės iš įvairių ajurvedinių (induistų alternatyviosios medicinos) masažų, žolelių kompresų, aromaterapijos. Porų SPA paketai suteikia galimybę palepinti mylimą žmogų ir abiems išvykti pilnos palaimos būsenoje.

Įkvėpimo semiantis iš mitinio Himmapano miško, „So Spa“ savo masažo paslaugas derina su procedūromis iš geriausių prancūzų kosmetologų. Jums tereikia įeiti į priėmimo zoną, kad pajustumėte, kaip nutolsta šiuolaikinio pasaulio chaosas. Šis SPA skirtas tiems, kurie nori pasilepinti kažkuo ypatingu.

Taikant 2500 metų senumo metodus, sukurtus remiantis paties Budos doktrinomis, „Asia Herb Association“ masažai palaiko „gailestingos širdies“ koncepciją. Ši patirtis, garsėja ekologiškais žolelių kompresais, kurie yra šviežiai gaminami kiekvieną dieną, patiks visiems Jūsų pojūčiams.

Šalia Didžiųjų rūmų esantis Wat Pho yra tradicinės tajų medicinos centras ir tailandietiško masažo gimtinė. Sumokėjus 100 batų už įėjimą į šventyklą, yra galimybė apžiūrėti garsųjį gulintį Budą, prieš išbandant patį tikriausią tailandietišką masažą. Jei labai domitės, ten galite lankyti profesionalius masažo kursus, trunkančius 5–10 dienų. Atkreipkite dėmesį, kad jei lankotės šventykloje, privalote apsirengti konservatyviai ir prisidengti pečius, rankas ir kojas. Tai geriausia vieta, jei norite patirti autentiškumą.

Tradicinis tailandietiškas masažas

Tradicinis tailandietiškas masažas yra tai, ko negalite praleisti nuvykus iki pat Tailando. Svarbu pasirinkti gerą masažo saloną, nes Thai masažas gali būti skausmingas, jei nesate prie jo pripratę. Tačiau net jei jausitės šiek tiek „sumuštas“, kai baigsite, vistiek savijauta bus geresnė nei prieš masažą. Geriausia pradėti nuo valandos trukmės masažo, o vėliau visada galite atlikti ilgesnį, jei nuspręsite, kad jums patinka tradiciniai tajų masažai. Šio masažo esmė yra gilus tempimas ir spaudimas. Klientas guli ant kilimėlio ir tiesiog pasiduoda masažuotojos talentui, kuri pasitelkia rankas, kojas, alkūnes bei kelius masažui atlikti naudodamasi savo kūno svoriu (dauguma masažuotojų yra moterys). Gerame masažo centre jums duos laisvus, švarius drabužius persirengti. Be to, jie atlieka masažą, kai jūs gulite silpnai apšviestame kambaryje, per garsiakalbius groja švelni ir atpalaiduojanti foninė muzika.

Masažų kainos Tailande

Masažai Tailande gali kainuoti nuo 8 iki 300 eurų, priklausomai nuo masažo tipo ir vietos, kur atliksite masažą. Nors prabangesniuose SPA kainų diapazonas yra didesnis, bet net ir juose galima rasti pigiau kainuojančių masažo procedūrų.

Tailando Oro uostai

 

 • Suvarnabhumi oro uostas (BKK)
 • Don Mueang tarptautinis oro uostas (DMK)
 • Puketo tarptautinis oro uostas (HKT)
 • Samui oro uostas (USM)
 • Hatjajaus tarptautinis oro uostas ( HDY)
 • Chiang Rai tarptautinis oro uostas (CEI)
 • U-Tapao tarptautinis oro uostas (UTP)
 • Krabi oro uostas (KBV)
 • Čiangmajaus tarptautinis oro uostas (CNX)
 • Surat Thani tarptautinis oro uostas (URT)
 • Udon Thani tarptautinis oro uostas (UTH)
 • Sukhothai oro uostas (THS)
 • Patajos oro uostas (PYX)
 • Nakhon Sawan oro uostas (TKH)