Pigiausi skrydžiai į Tailandą iš artimų oro uostų

Lankytinos vietos Tailande


Tailandas, kuriame daug žmonių mėgsta atostogauti, tikrai turi viską: chaotišką Bankoko žavesį, atogrąžų džiungles, vieną geriausių gatvės maistą pasaulyje ir palmių pilnus paplūdimius, kurie, atrodo, tęsis amžinai. Lankytinos vietos Tailande yra pamėgtos turistų iš viso pasaulio, tad pasiruoškite jose sutikti daug žmonių.

Kelionė į Tailandą ir ką vertėtų pamatyti?

Kaip ir kelionę, taip ir sąrašą vietų, kurias norite aplankyti, reikėtų pradėti ruoštis iš anksto. Bilietai į Tailandą perkami internetu. Skrydžiai dažniausiai trunka apie 24 valandas, įskaičiuojant vieną ar kelis persėdimus. Kuo anksčiau pradėsite planuoti savo kelionę, tuo žemesne kaina rasite pasiūlymus ir patirsite mažiau streso.

Lankytinų vietų Tailande sąrašas

Pateikiame keletą rekomendacijų, kurias galėtumėte įtraukti į savo planus, kol viešite Tailande:

 • Bankokas. Tailando sostinė – triukšmingas miestas, kuriame gyvena daugiau nei aštuoni milijonai gyventojų. Bankokas yra puikus atspirties taškas, norint aplankyti geriausias tautos šventyklas ir rūmus bei yra gerai žinomas dėl savo kosmopolitiškos atmosferos ir gyvo gatvės gyvenimo. Bankoko širdis slypi ant vandens, kaip matyti iš daugybės kanalų, jungiančių jo rajonus ir šurmuliuojančią Chao Phraya upę, kurią galite apkeliauti plaukdami laivu. Tačiau vaikštant tarp Bankoko dangoraižių lengva tai pamiršti. Bankokas turi įvairių prekybos centrų, įskaitant prabangų Siam Paragon, taip pat įvairius tradicinius turgus, todėl tai puiki vieta apsipirkti. Niekas neprilygsta „Chatuchak Market“ dėl tikrai unikalios patirties. Tai yra viena didžiausių lauko turgaviečių pasaulyje, kurioje yra daugiau nei 8000 prekystalių (būkite pasiruošę ten pasiklysti), Chatuchak rasite viską.
 • Ajutajos miestas. Įsikūręs maždaug 80 kilometrų į šiaurę nuo Bankoko, senovinis Ajutajos miestas buvo Tailando sostinė dar XIV-ame amžiuje, kai Siamo karalystė buvo stipriausia. Dėl Budos galvos statulos, įsipainiojusios į medžių šaknis, Wat Phra Mahathat gali būti labiausiai žinoma šventykla šioje vietovėje. Wat Yai Chai Mongkol geriausiai žinomas dėl savo milžiniško gulinčio Budos ir daugybės jį supančių sėdinčių Budos statulų.
 • Čiangmajus. Gerai žinomas Chiang Mai miesto centras yra toks populiarus ir pilnas veiklos, kad nesunkiai ten praleisite visą dieną. Į budistų šventyklą aukštumose, vadinamą Wat Phrathat Doi Suthep, turistai gali patekti užlipę 300 laiptų. Apsilankykite naktiniame turguje, kad pamatytumėte Tailando gyvenimą, o ne tik istorines vietas. Botanikos sodas yra puiki vieta susipažinti su vietine kultūra ir įkvėpti saldaus Tailando orchidėjų aromato.
 • Tranga. Nuošalūs Trango paplūdimiai ir nuostabios salos pavertė jį populiaria kelionių vieta. Dramatiški aplinkiniai peizažai (vešlios džiunglės ir kalkakmenio kalnai) puikiai kontrastuoja su baltu paplūdimių smėliu ir krištolo skaidrumo vandeniu. Galite praleisti dienas šokinėdami tarp salų, kad pamatytumėte ir nuveiktumėte viską, ką gali pasiūlyti Tranga, įskaitant nardymą aplink Ko Kradan, nuplaukti į paslėptą paplūdimio urvą Ko Mook saloje ir žygiuoti per Ko Ngai džiungles.
 • Net jei nelaikote savęs gamtos žmogumi, kelionė į Khao Sok nacionalinį parką tikrai atims kvapą. Khao Sok yra neįtikėtinai biologiškai įvairus rajonas, kuriame yra kalkakmenio uolos, nuostabūs kriokliai ir seniausias pasaulyje amžinai žaliuojantis atogrąžų miškas. Čia rasite maždaug 200 rūšių floros ir daugiau nei 5% pasaulio gyvūnų rūšių, įskaitant tigrus, dramblius ir daugiau nei 300 paukščių rūšių. Parke ištisus metus iškrenta daug kritulių, todėl norėdami išlikti sausi, apsilankykite sausuoju sezonu, kuris trunka nuo gruodžio iki balandžio.

Mažai turistų žinomos vietos Tailande

Jei vis dėlto žmonių šurmulys jums ne prie širdies, pateikiame sąrašą mažai turistams žinomų vietų Tailande:

 • Įsikūręs centrinėje Tailando dalyje, 400 kilometrų į šiaurę nuo šurmuliuojančio Bankoko, to paties pavadinimo provincijoje gyvena UNESCO pasaulio paveldo miestas Sukhothai. Išvertus kaip „laimės aušra“, Sukhotajų karalystė buvo pirmoji Siamo sostinė. Ši vieta buvo pirminis tajų kultūros, kalbos, architektūros ir meno pagrindas. Kodėl verta čia apsilankyti? Priežastys yra tailandietiško gyvenimo būdo ir paveldo žavesys; kvapą gniaužiančios istorinės vietos ir šventyklų griuvėsiai; gyvybinga gatvės maisto kultūra. Savaitgaliais Sukhothai vyksta dvasinis šviesos ir garso šou Sukhothai istoriniame parke, vadinamas Sukhothai Night, kuris yra neįtikėtina patirtis tiems, kurie nori susidurti su kažkuo nuostabiai ypatingu. Geriausiai tinka keliautojams, norintiems keliauti laiku atgal į senovės Tailandą, arba kultūros mėgėjams, norintiems pasinerti į įspūdingą Tailando paveldą ir tradicijas.
 • Krabi provincijoje, Tailando Andamanų pakrantėje, yra Koh Lanta sala. Šis atogrąžų rojus yra žinomas dėl nuostabių paplūdimių bei vešlių atogrąžų miškų. Kur kas mažiau žinomas nei netoliese esančios Phi Phi salos, Koh Lanta siūlo lankytojams kultūrinę įvairovę ir mažiau turistų. Sala pilna pasiūlymų įvairiems biudžetams: yra įvairių maitinimo ir apgyvendinimo galimybių, ji puikiai tinka turistams, norintiems išleisti nedaug bei medaus mėnesio keliautojams, ieškantiems atogrąžų prabangos. Be knibždančios minios, šurmuliuojančio naktinio gyvenimo ir masinio komerciškumo, Koh Lanta yra svajonių vieta paplūdimio mėgėjams, norintiems ramių ir nuošalių atostogų nuo įprastos triukšmingos turistų minios, kuria garsėja Tailandas.
 • Hat Yao yra ilgiausias Krabi paplūdimys ir yra daug mažiau žinomas turistų nei populiarus Ao Nang regionas. Jis turi gražų baltą smėlį ir puikiai tinka vaikščioti per atoslūgį, degintis, atsipalaiduoti ar maudytis su mažomis žuvytėmis, kurios gyvena po vandeniu! Haad Yao dar nėra taip išvystytas, todėl tai yra vienas iš paslėptų Tailando brangakmenių, turintis tik keletą viešbučių.

Jei norite pamatyti vaizdus lyg ir gražiausių atviručių, gerai pailsėti bei susipažinti su nauja kultūra – neprašausite pasirinkę Tailandą.

Tailando Oro uostai

 

 • Suvarnabhumi oro uostas (BKK)
 • Don Mueang tarptautinis oro uostas (DMK)
 • Puketo tarptautinis oro uostas (HKT)
 • Samui oro uostas (USM)
 • Hatjajaus tarptautinis oro uostas ( HDY)
 • Chiang Rai tarptautinis oro uostas (CEI)
 • U-Tapao tarptautinis oro uostas (UTP)
 • Krabi oro uostas (KBV)
 • Čiangmajaus tarptautinis oro uostas (CNX)
 • Surat Thani tarptautinis oro uostas (URT)
 • Udon Thani tarptautinis oro uostas (UTH)
 • Sukhothai oro uostas (THS)
 • Patajos oro uostas (PYX)
 • Nakhon Sawan oro uostas (TKH)