Pigiausi skrydžiai į Tailandą iš artimų oro uostų

Aktyvios pramogos Tailande


Aktyvios pramogos Tailande

Tailandas – puiki šalis ne tik istorijos, architektūros ir kultūros mylėtojams, bet ir mėgstantiems aktyvų laisvalaikį. Čia galima rasti platų aktyvių pramogų pasirinkimą pagal kiekvieno skonį ir poreikį. Nuo žemyninių šalies vietų iki salų – visur rasite mėgstamą veiklą. Aktyvios pramogos Tailande Jūsų laukia, nes lėktuvų bilietai į Tailandą – ypač prieinamomis kainomis.

Aktyvių pramogų pasirinkimas Tailande

Golfas – viena populiariausių aktyvių pramogų Tailande. Tuo labiau, kad ši šalis puikiai tinka žaisti golfą dėl savo puikaus klimato, golfo kursų, kurie buvo parengti profesionalių golfo instruktorių bei daugybės skirtingų vietų žaisti golfui – daugelis aikštynų yra suprojektuoti su įvairiais vandens elementais. Tai yra pagrindiniai veiksniai, pritraukiantys daugybę lankytojų, atvykstančių žaisti golfo Tailande – nuo paplūdimio kurortų pietuose iki kalnuotų apylinkių šiaurėje ar šurmuliuojančių Bankoko ir Patajos miestų. Kiekvienas ras vietą, kuri patenkins visus poreikius. Geriausi golfo aikštynai – „Laem Chabang International Country Club“, „Suwan Golf and Country Club“ bei „Riverdale Golf Club“.

Tie, kas mėgsta šiek tiek ekstremalesnes aktyvias pramogas, gali išmėginti pasivažinėjimus dviračiais per kalnus. Tailando šiaurėje gausu kalnuotų vietovių. Daugybė pakilimų ir nusileidimų yra žinomi tarp kalnų dviračių bendruomenės. Yra keletas apžvalgos taškų, kur galite nusifotografuoti važiuodami į saulėlydį! Šalia daugumos takų yra daug įvairių nuomos punktų ir užkandinių. Geriausios vietos pasivažinėjimams – Doi Suthep nacionalinis parkas (tinka ir pradedantiesiems ir pažengusiems), Ban Layan kalvos ir Huai Cho rezervuaras.

Kokias vandens pramogas Tailande galima rinktis?

Aktyvios pramogos Tailande golfu ir dviračiais neapsiriboja, nes nuo sausumos persikelia į vandenį. Vandens pramogos Tailande yra ypač įvairios. Čia galėsite išsirinkti tiek aktyvų, tiek ramesnį vandens sportą.

Jėgos aitvarai puikiai tiks mėgstantiems adrenaliną, nes tai apjungia kelias ekstremalaus sporto rūšis, tokias kaip vandenlentės, parasparniai ir burlenčių sportas. Geriausios vietos jėgos aitvarų sportui: Pataja, Koh Samui, Hua Hin ir Krabi.

Viena iš labiausiai mėgstamų vandens sporto pramogų Tailande yra vandens motociklai. Naudodamiesi įvairiais pažangiausiais vandens motociklais, šalies pakrantę galite pamatyti visiškai nauju kampu. Jei norite daugiau įspūdžių, galite leistis į ekskursiją su gidu arba tiesiog pasivažinėti vandens motociklu, kad įgautumėte adrenalino. Vandens motociklai idealiai tinka visų pasirengimo lygių žmonėms, nes tam nereikia jokios išankstinės patirties. Puketas ir Pataja yra geriausios vietos vandens motociklų patirčiai.

Dar viena rekomenduojama vandens pramoga yra nardymas. Nardymas Tailande yra populiarus dėl galimybės pasinerti į gausų povandeninį pasaulį, pamatyti daugybę pelaginių žuvų bei mažesnių jūros būtybių. Daugelyje nardymo vietų yra gražūs koralai su gausiu povandeniniu gyvenimu. Čia taip pat gausus pasirinkimas nardymo vietų, o geriausios iš jų yra: 

 • Puketas – nardymas čia yra sąrašo viršuje. Vakarinėje Andamanų jūros pakrantėje gausu faunos, įskaitant jūrų arkliukus ir rajas. 

 • Similano salos – Andamanų jūroje esančios Similano salos yra vieta, kur galima nardyti, jei norite tyrinėti nuostabius koralinius rifus bei padaryti gražiausias povandenines nuotraukas.

 • Koh Phi Phi – čia galima dalyvauti akvalango ekskursijose ar net pasimokyti su instruktoriumi ir patobulinti savo nardymo įgūdžius. Daugelis čia esančių mokyklų daro nedideles nardymo grupeles ir tai užtikrina, kad gausite daug dėmesio iš mokytojų bei galėsite pasisemti jų patirties. Koh Phi Phi taip pat suteikia galimybę pamatyti didžiulius bangininius ryklius iš arti.

Plaukiojimas baidarėmis – tiems, kas nemėgsta nardyti, bet vistiek nori pasimėgauti žydrais Tailando vandenimis. Geriausios vietos tam: Phang Nga įlanka – čia galima pamatyti įspūdingiausias karstines kolonas bei Džeimso Bondo salą. Koh Yao Noi, Koh Lao Liang bei Khao Sok pakrantės taip pat yra vertos dėmesio.

Nors banglentės Tailande nėra pačios populiariausios, tačiau tai nereiškia, jog ši vieta nėra tinkama šiam sportui. Tailande gausu puikių paplūdimių, kur galima plaukioti nesimaišant su būriu žmonių. Geriausios bangos pastebimos gegužę ir lapkritį, o tai nėra turizmo pikas Tailande ir dauguma salų yra apytuštės. Tai reiškia, kad skrydžiai į Tailandą tuo metu yra mažesnėmis kainomis nei didžiąją metų dalį ir banglentininkai gali mėgautis paplūdimiu be minios. Geriausios vietos banglentėms: 

 • Kata paplūdimys yra garsiausias banglenčių paplūdimys tarp visų Puketo paplūdimių. Jis žinomas kaip banglenčių kultūros epicentras Tailande, kur rasite banglenčių barų, banglenčių mokyklų, nuomos parduotuvių ir naują dirbtinį banglenčių parką.

 • Surin paplūdimys – geriausios bangos čia yra per potvynius bei atoslūgius.

 • Pansea paplūdimys – yra nedidelis nuošalus paplūdimys tarp Bang Tao ir Surin paplūdimių, tai puiki vieta profesionaliems banglentininkams.

 • Kamala paplūdimys – dažniausiai ši vieta tinkama vidutinio lygio banglentininkams, o šiaurinis Kamala paplūdimio galas yra tinkamas tiems, kas mėgsta iššūkius. 

 • Kata Noi paplūdimys yra puiki vieta pradedantiesiems, nes į Kata Noi krantą besiveržiančios bangos yra žemos.

Žvejyba – dar viena populiari vandens pramoga Tailande. Dėl galimo žuvų vangumo vėsiais žiemos mėnesiais nuo gruodžio iki vasario žvejyba gali šiek tiek sulėtėti, tačiau tikimybė pagauti įspūdingo dydžio žuvį vis tiek išlieka. Žvejyba Tailande geriausia lietingu sezonu, kuris tęsiasi nuo liepos iki spalio. Viena geriausių žvejybos vietų yra Bungsamran žvejybos parkas. Dešimt IGFA pasaulio rekordų dėl didžiausių kada nors užfiksuotų žvejybos laimikių priklauso būtent šiam privačiam žvejybos parkui. Bungsamranas nėra natūralus ežeras, tačiau jame yra daugiau nei 50 žuvų rūšių. Jei norite išbandyti žvejybą Patajoje – Sabai Sabai Cruising and Fishing Tours yra puikios žvejybos kelionės, kurių metu galėsite ne tik aplankyti visas Patajos salas, bet ir mėgautis geriausia giliavandene žvejyba. Phang Nga mieste esantis „Exotic Fishing Thailand“ yra aukščiausios klasės žvejybos kurortas, siūlantis geriausią sugavimo ir paleidimo patirtį. Užsisakę „Exotic Fishing Thailand“ patirtį turėsite gaimybę sužvejoti 60 skirtingų egzotiškų žuvų rūšių. Yra paketų pradedantiesiems ir patyrusiems meškeriotojams. Tiesa, visi jie gali būti gana brangūs.

Aktyvių pramogų Tailande kainos

Golfas – kaina priklausys nuo klubo, kuriame apsilankysite, bet tai gali svyruoti nuo 50 iki 100 eurų.

Važinėjimasis dviračiais per kalnus – jei norite važinėtis individualiai, tuomet kainuotų tik dviračio nuoma, tačiau galima prisijungti ir prie turų, kurių mokestis gali svyruoti nuo 20 iki 60 eurų priklausomai nuo vietos, kurioje vyksta turas.

Jėgos aitvarai – vienos dienos kursai, įskaitant pradedančiuosius ir pažengusius, vienam asmeniui kainuoja apie 4000 THB (106 eurai). Trijų dienų kursai pradedantiesiems ir pažengusiems žmonėms būtų maždaug 11 000 THB (apie 300 eurų). Vienos dienos privati pamoka asmeniui kainuoja 8000 THB (212 eurų).

Vandens motociklai – nuo 90 iki 200 eurų (suma gali skirtis priklausomai nuo grupės dydžio).

Nardymas – priklausomai nuo vietos ir sezono meto, mokestis gali skirtis nuo 40 iki 200 eurų.

Plaukiojimas baidarėmis – priklausomai nuo vietos, turo užmokestis gali svyruoti nuo 30 iki 100 eurų.

Plaukiojimas banglentėmis – plaukiojimas banglentėmis Pukete kainuoja nuo 37 eurų, Kata paplūdimyje nuo 95 eurų (skiriasi pamokų trukmė).

Žvejyba – nuo 60 iki 90 eurų, taip pat priklausomai nuo turo, vietos ir laiko.

Tailando Oro uostai

 

 • Suvarnabhumi oro uostas (BKK)
 • Don Mueang tarptautinis oro uostas (DMK)
 • Puketo tarptautinis oro uostas (HKT)
 • Samui oro uostas (USM)
 • Hatjajaus tarptautinis oro uostas ( HDY)
 • Chiang Rai tarptautinis oro uostas (CEI)
 • U-Tapao tarptautinis oro uostas (UTP)
 • Krabi oro uostas (KBV)
 • Čiangmajaus tarptautinis oro uostas (CNX)
 • Surat Thani tarptautinis oro uostas (URT)
 • Udon Thani tarptautinis oro uostas (UTH)
 • Sukhothai oro uostas (THS)
 • Patajos oro uostas (PYX)
 • Nakhon Sawan oro uostas (TKH)