Pigiausi skrydžiai į Tailandą iš artimų oro uostų

Ryga–Tailandas


Tailandas jau ilgus metus yra mėgstamas keliautojų iš viso pasaulio dėl įkvepiančios dvasios stiprybės bei “šypsenų šalies” statuso. Šalis pasižymi unikalia kraštovaizdžių įvairove. Pradedant Tailando šiaurine dalimi, kurioje vyrauja vešlios žalumų džiunglės, gėlavandeniai ežerai, senovinės šventyklos ir draugiškai nusiteikę drambliai. Priešingai yra pietuose, kuriuose driekiasi atogrąžų salos su balto smėlio paplūdimiais – juos  keliautojai tiesiog dievina. Tailandas yra puiki vieta turistams, norintiems neišleisti daug, ir visiems, kurie nori pailsėti paplūdimiuose, pasaulyje išpopuliarėjusiuose kaip idealaus medaus mėnesio praleidimo vietos.

Skrydžio bilietai Ryga–Tailandas

Į Tailandą galima skristi ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių, pavyzdžiui iš Latvijos sostinės Rygos. Skrydis Ryga–Tailandas būna su vienu arba dviem persėdimais. Emirates avialinijos skraidina į Tailandą persėdus Dubajuje, TurkishAirlines – Stambule, HongKongAirlines – Hongkonge, Finnair – Helsinkyje ir tai tik dalis pasirinkimų. Yra daug kitų avialinijų, su kuriomis galima skristi, persėdant skirtinguose miestuose. Keliautojui tereikia išsirinkti, kuris skrydžių pasiūlymas yra patogiausias.

Peržvelgus visus pasiūlymus, galite pastebėti, jos skristi iš Rygos dažnai yra pigiau. Mūsų svetainėje siūlomi ne tik skrydžiai, bet ir papildomos paslaugos, kurios labai praverčia keliautojams. Atsiradus bet kokiems klausimams, Jums maloniai padės mūsų skrydžių ekspertai pasirinktu būdu – telefonu, el. paštu ar gyvai – atvykus į biurą, esantį Vilniuje. Taip pat lengvai galėsite užsisakyti papildomų paslaugų – papildomą bagažą ar pagalbą neįgaliesiems, augintinio skraidinimą, sportinį bagažą ir pan. Jei užsisakydami bilietus suklydote rašydami asmeninę informaciją, nesijaudinkite, klaidos lengvai ištaisomos skrydžių specialistų. Suprantame, jog greitas gyvenimo ritmas skatina užmaršumą, tad visą informaciją apie skrydį atsiųsime el.paštu. Perkant lėktuvo bilietus už Jus bus viskuo pasirūpinta, Jums telieka išsirinkti iš gausybės pasiūlymų.

Skrydžio Ryga–Tailandas kainos

Mūsų svetainėje nuolat pasirodo pigūs skrydžiai Ryga–Tailandas maršrutu. Norint sutaupyti, reikia stebėti atsirandančius pasiūlymus. Lėktuvų bilietai iš Tailando į Rygą ir iš Rygos į Tailandą kainuoja skirtingai, atsižvelgiant į kelis aspektus. Kaina priklauso nuo sezoniškumo, skraidinančių avialinijų, persėdimų skaičiaus ir pan. Tiems keliautojams, kurie planuoja savo atostogas tik iš anksto, nes kitaip neturi galimybės, rekomenduojame bilietus įsigyti likus 2–4 mėnesiams iki kelionės pradžios. Likus mažiau nei 1–2 mėnesiams, kainos gali kilti. Žinoma, paskutinės minutės pasiūlymai būna pačiomis žemiausiomis kainomis, nes norima užpildyti kelias likusias vietas lėktuve. Turint galimybę, rekomenduojame rinktis paskutinės minutės pasiūlymus į saulėtąjį Tailandą. Tokiu būdu ne tik sutaupysite, bet taip pat ir netikėtai atitrūksite nuo kasdieninės rutinos, niūraus šalto oro – teigiamų emocijų antplūdis garantuotas!

Kiek laiko trunka skrydis?

Nuo Rygos iki Tailando tiesus atstumas yra 7917.8 km. Norint kuo mažiau laiko praleisti sėdint lėktuve ar oro uoste, reikia skrydžių pasiūlymų gausoje susirasti patį optimaliausią variantą. Pavyzdžiui, renkantis keliauti iš Rygos su AirBaltic avialinijomis į Dubajų, skrydis trunka 6 val. 50 min. Dubajuje kito skrydžio reiks laukti vos 1 val. 30 min. Su Emirates oro linijomis nuskrisite į Tailando sostinę Bankoką per 6 val. 10 min. Pasirinkus tokį skrydžio pasiūlymą, kelionės tikslą galima pasiekti per 14 val. 30 min. Nors atstumas iki egzotiškosios Azijos šalies atrodo labai didelis, jis gali būti pasiekiamas per 15–30 valandų. Keliavimo laikas priklauso nuo paties keliautojo pasirinkimo – skirtingų pasiūlymų sąrašas išties ilgas. Planuojant savo kelionę reikia nepamiršti, jog Latvijos, iš kurios pakelsite sparnus, laikas skiriasi nuo Tailando, į kurį atskrisite. Tailando laikrodžiai rodo 5 valandomis daugiau nei Latvijos. Turėkite tai omenyje, jei atskridę į oro uostą planuojate savarankiškai iš jo išvykti ir norite užsisakyti transporto priemonę. 

Koks metų laikas palankiausias vykti į Tailandą?

Geriausias laikas aplankyti Tailandą yra nuo lapkričio iki kovo mėnesio, kai vyrauja vėsūs ir sausi orai. Tokiu metu yra turizmo sezono įkarštis, pakilusios viešbučių ir skrydžių kainos tai atspindi. Tailande nuo balandžio iki birželio mėnesio vyrauja labai karšti orai. 

Lietingiausias metų laikas prasideda birželį ir baigiasi spalio mėnesį. Išimtis yra pietryčių pakrantėje (įskaitant Koh Samui), kurioje lyja kaip iš kibiro nuo spalio iki gruodžio mėnesio. Žinoma, ir šiais mėnesiais galima keliauti į Tailandą, tačiau pasiruoškite, jog oro temperatūra bus labai aukšta. Vyraujant musonų sezonui, gali ne tik lyti, bet ir prasidėti dideli potvyniai. Šiuo laikotarpiu Tailande būna labai mažai turistų, kainos taip pat žemesnės nei per patį turizmo sezono įkarštį. Keliaudami tokiu metu galite pamatyti kiek kitokį Tailandą. Atkreipkite dėmesį, jog keliaujant į Tailandą musonų sezono metu, yra ir neigiamų pusių – į kai kurias šalies salas žmonės neįleidžiami, o siaučiant audroms laivų paslaugos ribojamos. 

Beveik kiekvieną mėnesį Tailande organizuojamos įvairios šventės ir festivaliai. Nepraleiskite progos atostogų metu sudalyvauti bent vienoje iš vietinių rengiamų švenčių ir taip iš arčiau susipažinti su unikalios, spalvingos kultūros ypatumais!

Tailando Oro uostai

 

 • Suvarnabhumi oro uostas (BKK)
 • Don Mueang tarptautinis oro uostas (DMK)
 • Puketo tarptautinis oro uostas (HKT)
 • Samui oro uostas (USM)
 • Hatjajaus tarptautinis oro uostas ( HDY)
 • Chiang Rai tarptautinis oro uostas (CEI)
 • U-Tapao tarptautinis oro uostas (UTP)
 • Krabi oro uostas (KBV)
 • Čiangmajaus tarptautinis oro uostas (CNX)
 • Surat Thani tarptautinis oro uostas (URT)
 • Udon Thani tarptautinis oro uostas (UTH)
 • Sukhothai oro uostas (THS)
 • Patajos oro uostas (PYX)
 • Nakhon Sawan oro uostas (TKH)