Pigiausi skrydžiai į Tailandą iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Tailandą


Tailandas yra daugumos keliautojų viena geidžiamiausių atostogų vietų planetoje. Šios šalies kultūra yra unikali… Šimtai gražių paplūdimių, šurmuliuojančių miestų ir žalių kalnuotų vietovių – viskas vienoje vietoje. Praleidus lėktuve apie 12 valandų, atsidursite spalvingiausiame kada nors lankytame egzotiniame krašte. Tailandas – tai kontrastų šalis, kuriai priklauso ne tik ​​atogrąžų salos, bet ir niekada nemiegantys miestai. Tailande yra didelė ekstremalaus sporto įvairovė, gausu nuostabių paplūdimių, elegantiškų dizainerių butikų ir turgaviečių. Čia turėsite būtent tokias atostogas, apie kokias ir svajojate. Tailando didžiojoje dalyje gyvenimo tempas yra sulėtėjęs dėl karšto ir drėgno klimato. Nerūpestingas vietinių žmonių (tajų) požiūris į gyvenimą yra tiesiog užkrečiamas, todėl tokios gražios ir ramios aplinkos apsuptyje neįmanoma neatsipalaiduoti! 

Nesvarbu, ar norite atostogų metu aplankyti kuo daugiau įspūdingų architektūrinių objektų, ar tiesiog pasimėgauti tingiu poilsiu žydro vandens paplūdimyje – šioje šalyje visi Jūsų lūkesčiai bus patenkinti! Todėl nėra ko laukti, metas atitrūkti nuo kasdieninės rutinos ir pasinerti į vasariškomis nuotaikomis užkrečiantį nuotykį! 

Paskutinės minutės pasiūlymai į Tailandą!

Išgirstas draugų pasakojimas apie medaus mėnesį saulėtajame Tailande, video filmukai socialiniuose tinkluose iš kelionės motoroleriu per džiungles ar perskaitytas straipsnis žurnale apie aplinkos pakeitimo teigiamą poveikį tiesiog įstrigo mintyse? Galbūt tai ženklas, jog užtenka klausyti, žiūrėti ir svajoti? Atėjo metas visa tai patirti pačiam! Nenorint ilgai laukti, verta pasidomėti paskutinės minutės pasiūlymais į šypsenų šalį. Sakoma, jog spontaniškos atostogos gali būti kur kas geresnės nei planuotos ilgus mėnesius. O ir lėktuvo bilietai į Tailandą šiuo metu lengvai prieinami. Tailandas neturi nei žiemos, nei sniego – tai vieta, į kurią bet kuriuo metu atvykęs turistas patirs tikrą vasaros šilumą. Paskutinė minutė į Tailandą gali būti tai, ko reikia nuo rutinos pavargusiam ir šilumos pasiilgusiam žmogui. O galbūt tai bus puiki dovana mylimajam, kuris nuolat skundžiasi negalintis suprasti, ko jam trūksta? Paskutinės minutės pasiūlymai su viliojančiomis kainomis yra prieinami internetu visus metus. 

Skrydžiai į Tailandą paskutinę minutę

Jeigu pasileisti į tokią avantiūrą – neplanuotą kelionę – leidžia galimybės, tai yra puiku! Paskutinę minutę sugalvojote, jog norite aplankyti Tailandą? Svarstote, jog keletos savaičių neužteks, ir norėsite praleisti daugiau laiko šiltajame krašte? Atkreipkite dėmesį į tai, jog Lietuvos piliečiai turizmo tikslais Tailande gali praleisti iki 30 dienų be vizos. Norint pasimėgauti atostogomis ilgiau, reikia pasirūpinti viza dar prieš kelionę. Konsulate viza yra pagaminama per 5 darbo dienas Tad sugalvojus pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymu ir Tailande praleisti daugiau nei mėnesį laiko – po savaitės jau galite džiaugtis šiltos jūros bangomis. 

Paskutinę minutę pasiekti Tailandą galite lėktuvu pakilę iš Vilniaus, Palangos, Rygos ar Varšuvos. Iš čia siūlomi skrydžiai su vienu arba dviem persėdimais. Skrydžių pasiūlymų yra daug ir įvairių, galite rinktis pagal skraidinančias aviakompanijas, persėdimo lokacijas, paros metą. Apsvarsčius Jums svarbiausius keliavimo aspektus, išsirinksite patį tinkamiausią variantą ir sutaupysite! Kas gali būti geriau?

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės keliones?

Normalu, jog gali iškilti klausimas, kodėl verta pasinaudoti paskutinės minutės kelionės pasiūlymu. Atsakymas yra labai paprastas – tai padeda sutaupyti nemažai pinigų. Tokie pasiūlymai atsiranda tuomet, kai yra likę vos keli skrydžių bilietai ar kelionių paketai, kurie parduodami už savikainą, norint užpildyti visas tuščias vietas. Taip pat tai padeda sutaupyti laiko – įsigijus tokį kelionės paketą, neturėsite laiko per daug sukti galvą, koks bus kelionės planas ar ką su savimi pasiimti. Neturint daug laiko yra lengva pasiruošti – belieka pasiimti pačius reikalingiausius daiktus. O ir  atostogos vystosi spontaniškai – ilgą laiką kuriant planus jie gali ne vieną kartą keistis, todėl spontaniškumas išeina į naudą.

Kaip skiriasi paskutinės minutės kelionių kainos nuo reguliarių?

Paskutinė minutė į Tailandą – tai galimybė pakeliauti prieinama kaina. Skrydžiai į Tailandą ir jų kaina priklauso nuo keliautojo lūkesčių ir norų. Net ir renkantis paskutinės minutės pasiūlymą, labai svarbu atsižvelgti į tai, kokia bus apgyvendinimo vieta ir su kokiais patogumais. 3 ir 4 žvaigždučių viešbučiai siūlo savo paslaugas už mažesnę kainą, 5 žvaigždučių – atitinkamai už didesnę. Visi viešbučiai yra labai skirtingi, net ir patys išrankiausi turistai ras sau tinkamą variantą. Kainos priklauso ir nuo to, kuriame Tailando mieste apsistosite, ar Jums bus reikalingas maitinimas. O galbūt esate užkietėję nuotykių ieškotojai, taip pat mėgstantys ragauti įvairius patiekalus, ir į viešbutį grįšite tik pernakvoti? Tuomet taip pat sutaupysite – Jums nebus reikalingos viešbučio pramogos, maitinimas ir kitos paslaugos. Tokiu atveju galite rinktis paprasto stiliaus viešbutį be maitinimo. Tiek šie aspektai, tiek ir kiti sudaro kelionės kainą. Likę keli skrydžių bilietai ar kelionės paketai suteikia Jums puikią galimybę sumokant mažiau atsipalaiduoti saulėtajame Tailande! Mūsų svetainėje nuolat galima išvysti degančių paskutinės minutės kelionių pasiūlymų ir didelių nuolaidų – svarbu nepražiopsoti. 

Tailando Oro uostai

 

 • Suvarnabhumi oro uostas (BKK)
 • Don Mueang tarptautinis oro uostas (DMK)
 • Puketo tarptautinis oro uostas (HKT)
 • Samui oro uostas (USM)
 • Hatjajaus tarptautinis oro uostas ( HDY)
 • Chiang Rai tarptautinis oro uostas (CEI)
 • U-Tapao tarptautinis oro uostas (UTP)
 • Krabi oro uostas (KBV)
 • Čiangmajaus tarptautinis oro uostas (CNX)
 • Surat Thani tarptautinis oro uostas (URT)
 • Udon Thani tarptautinis oro uostas (UTH)
 • Sukhothai oro uostas (THS)
 • Patajos oro uostas (PYX)
 • Nakhon Sawan oro uostas (TKH)