Pigiausi skrydžiai į Tailandą iš artimų oro uostų

Kaunas–Tailandas


Blizgančios šventyklos ir auksinės Budos skulptūros įrėmina spalvingus Tailando peizažus ir sukuria žadą atimančią atmosferą. Ekskursijos po Bankoko lūšnas, nuotykiai prabanga tviskančiose pakrantėse, atsipalaidavimas tailandietiškose procedūrose, plaukiojimas valtelėmis aplink salas, egzotiškų patiekalų ragavimas ir daugybė kitų veiklų paliks neišdildomų įspūdžių visam gyvenimui apie šią margą ir unikalią šalį… Tailandas yra labiausiai turistų lankoma vieta Pietryčių Azijoje ir, žinoma, nesunku suprasti, kodėl. Šioje šalyje nuobodžiauti tiesiog negalima. Nuo momento, kuomet išlipsite iš lėktuvo, iki pat išvykimo namo, būsite apsupti pačių draugiškiausių, žemiškiausių ir nuoširdžiausių žmonių. Keliautojai Tailandą dažnai vadina „šypsenų šalimi“. Nėra ko laukti, pigūs lėktuvų bilietai – tai galimybė turėti įsimintiniausią gyvenimo kelionę!

Skrydžio bilietai Kaunas–Tailandas

    Kaunas–Tailandas maršrutas yra labai aktualus nuotykių ieškantiems atostogautojams. Keliautojams iš Lietuvos svarbu atkreipti dėmesį, jog kol kas skrydžiai Tailando kryptimi kursuoja iš Vilniaus ir Palangos (tik su persėdimu arba dviem). Tiek pigūs skrydžiai Kaunas–Tailandas, tiek lėktuvų bilietai iš Tailando į Kauną yra nuolat ieškomi internete, tačiau kelionė prasideda ir baigiasi tik aukščiau minėtuose Lietuvos miestuose. Iš kaimyninių šalių, tokių kaip Latvijos (Rygos) bei Lenkijos (Varšuvos) taip pat galima nuskristi į Tailandą. Belieka patiems nuspręsti, iš kur skristi patogiausia. 

Avialinijos Qatar Airways, Emirates Airlines, Vistara, Eva Air, Lufthansa, AirFrance ir kt. organizuoja skrydžius kiekvieną dieną į keliautojų pamėgtą egzotiškąjį kraštą. Oro linijos stengiasi užtikrinti maksimalų komfortą kiekvienam keliaujančiam, atsižvelgiant į tai, jog skrydžiai būna ilgi ir gali varginti. Pavyzdžiui, skrendant su Lufthansa avialinijomis, į bilieto kainą yra įskaičiuotas maitinimas. Net ir skrendant ekonomine klase, galėsite išsirinkti karštą patiekalą, sumuštinį, užkandį, gėrimą. Skrydžių metu planšetiniuose kompiuteriuose galima žiūrėti naujausius filmus, kino istorijos klasiką,  klausytis muzikos ar žaisti žaidimus – laikas neprailgs nė vienam! Lėktuvų bilietus į Tailandą paprasta įsigyti internetu, tik reikia atsižvelgti į persėdimų laikus, vietą ir kainas – tai nuolat keičiasi. 

 

Skrydžio Kaunas–Tailandas kainos

 

    Skrydžių kainos priklauso nuo skirtingų aspektų – persėdimų skaičiaus (1 arba 2), persėdimų lokacijos (Paryžius, Doha, Miunchenas, Frankfurtas, Amsterdamas ir kt.), persėdimų paros meto (diena/naktis), skraidinančių aviakompanijų. Artėjant didžiausioms metų šventėms kainos gali šoktelėti į viršų – vertėtų palyginti pasiūlymus skirtingomis datomis. Norint pasidžiaugti egzotiško krašto malonumais ir neišleisti daug pinigų skrydžiui, reikėtų nepamiršti paskutinės minutės pasiūlymų – tai gali būti Jūsų puiki proga įsigyti skrydžių bilietus patraukliausia kaina!  

 

Kiek laiko trunka skrydis?

 

    Kaunas–Tailandas maršruto tiesus atstumas yra 77416,5 km.  Kelionė automobiliu iš Kauno į Vilnių yra visai neilga – trunka apie valandą. Palangos oro uostą pasiekti užtrunka daugiau laiko – apie dvi valandas. Pasiekus Palangos ar Vilniaus oro uostą, laukia skrydis su vienu arba dviem persėdimais. Kelionė su persėdimais gali užtrukti labai įvairiai, nuo 15 iki 34 valandų. Tam tikrais atvejais persėdimo metu iki kito skrydžio reikia laukti daug valandų. Rekomenduojama peržiūrėti kuo daugiau įmanomų skrydžių variantų ir taip pasirinkti patį optimaliausią. Nors atstumas tarp Lietuvos ir Tailando yra didelis, tačiau tikrai verta jį įveikti. Atvykus į Tailandą iš lietuviškos šaltuko spaudžiamos žiemos, galima pasijusti kaip tikriausiame rojaus kampelyje. Paslaugų kokybė, savita išpuoselėta kultūra, šiltas klimatas bei pramogų įvairovė tikrai maloniai nuteiks ir nustebins. Atvykus į šią šalį nesidrovėkite bendrauti su vietiniais žmonėmis, susipažinti su papročiais, aplankyti unikalias šventyklas, išgirsti istorijas, susidraugauti su tailandiečių mylimais gyvūnais, ieškoti įkvėpimo gamtoje, mėgautis saulės spinduliais ir švariais jūros krantais. 

Koks metų laikas palankiausias vykti į Tailandą?

 

Geriausias metų laikas aplankyti šį rojaus kraštą yra nuo lapkričio iki balandžio pradžios. Šypsenų šalyje tai ne tik sausiausias metų laikas, bet ir šilčiausias – temperatūra svyruoja nuo 32 iki 36 laipsnių, o saulė šildo iki devynių valandų per dieną. Ir nors šie mėnesiai yra puikūs tiems, kurie mėgsta kaitintis saulėje prie jūros, paplūdimiai yra tik nedidelė dalis to, ką galima nuveikti tokiu oru. 

Sausio ir balandžio mėnesiais dienos Tailande  būna labai saulėtos – temperatūra siekia iki 34 laipsnių, tai idealiai tinka paplūdimio mėgėjams. Sausis paprastai yra mažiausiai drėgnas mėnuo, o vasaris ir kovas yra sausiausi ir saulėčiausi. Be to, karštuoju metų laiku galima aplankyti pačias įspūdingiausias kultūros paveldo vietas, pavyzdžiui Similano salas. Šios Andamanų jūros salelės yra saugomos UNESCO, todėl jos yra atviros visuomenei tik nuo lapkričio iki balandžio mėnesių – tai idealus laikas apsilankyti. 

Šilčiausias ir sausiausias metų laikas pasižymi festivalių įvairove. Turistai, pasirinkę keliauti į Tailandą lapkričio mėnesį, gali iš arti pamatyti žibintų, beždžionių ir kitus festivalius. Kinų Naujieji metai sausio arba vasario mėnesiais paverčia Bankoko kinų kvartalą lankytojų, maldininkų, drakonų šokėjų ir būgnininkų jūra. Kvartalas nušvinta raudonomis petardomis ir kabančiais žibintais. Tai privaloma išvysti savo akimis!

 
Tailando Oro uostai

 

 • Suvarnabhumi oro uostas (BKK)
 • Don Mueang tarptautinis oro uostas (DMK)
 • Puketo tarptautinis oro uostas (HKT)
 • Samui oro uostas (USM)
 • Hatjajaus tarptautinis oro uostas ( HDY)
 • Chiang Rai tarptautinis oro uostas (CEI)
 • U-Tapao tarptautinis oro uostas (UTP)
 • Krabi oro uostas (KBV)
 • Čiangmajaus tarptautinis oro uostas (CNX)
 • Surat Thani tarptautinis oro uostas (URT)
 • Udon Thani tarptautinis oro uostas (UTH)
 • Sukhothai oro uostas (THS)
 • Patajos oro uostas (PYX)
 • Nakhon Sawan oro uostas (TKH)