Pigiausi skrydžiai į Tailandą iš artimų oro uostų

Bilietai į Tailandą


Tailandas – pasakiška šalis kiekvieno atostogoms. Nesvarbu, ar norite jaukių ir gražių šeimos atostogų, nuotykingo naktinio gyvenimo, nepamirštamų įspūdžių, pažindinantis su Tailando kultūra, apžiūrint šventyklas, leidžiant laiką išbandant aktyvų vandens sportą ar tiesiog norite pabūti dviese ramiame gamtos prieglobstyje. Čia visi ras mėgstamą vietą, kuri atitiktų Jūsų poreikius ir lūkesčius. Visa tai yra pasiekiama ranka, nes bilietai į Tailandą yra prieinami visiems.

Skrydžio bilietai į Tailandą

Bilietai į Tailandą gali būti perkami internetu, čia galite palyginti kainas, kada jos yra pigiausios bei kokiomis datomis skrendant sutaupytumėte daugiausiai laiko (kai kurie skrydžiai gali trukti 30 valandų dėl ilgų persėdimo tarpų, todėl renkantis bilietus verta atkreipti dėmesį ir į tai) ir pinigų. Patogiausios kryptys ir skrydžio bilietai dažniausiai yra Vilnius–Tailandas arba Ryga–Tailandas. Kryptis Kaunas–Tailandas nėra labai populiari, kadangi bus daugiau persėdimų, o kaina žymiai didesnė. Laiko ir pinigų šiuo atveju galima gerokai sutaupyti skrendant ne iš Kauno, o iš Vilniaus ar Rygos. Lengviausiai Tailandas yra pasiekiamas iš Vilniaus ir Rygos oro uostų, kai keliaujate iš Lietuvos. Tiesa, visi skrydžiai iš Vilniaus ir Rygos taip pat yra su persėdimais, kadangi tiesioginių skrydžių iš Lietuvos ar Latvijos į Tailandą nėra. Avialinijos skraidinančios į Tailandą yra „Turkish Airlines“, „KLM Royal Dutch Airlines“, „Finnair“, „Air France“, „Lufthansa“ ir daug kitų. Patogiausia skristi su „Turkish Airlines“, nors bilietai gali būti šiek tiek brangesni, bet dažniausiai prireikia tik vieno persėdimo, kuris trunka apie 2 valandas.

Aviabilietai į Tailandą pigiau

Aviabilietai į Tailandą lengviausiai randami pasinaudojant paieškos platformomis lektuvubilietai.lt ar skrendu.lt. Čia rasite pigiausius aviabilietų pasiūlymus, akcijas ir pagal visus esamus pasiūlymus matysite, kada geriausia įsigyti bilietus į Tailandą pigiau. Beje, pigiau yra įsigyti bilietus iš karto pirmyn ir atgal, nei tik perkant į vieną pusę.

Skrydžio bilietų į Tailandą kainos

Bilietai į Tailandą yra pakankamai pigūs, palyginus su kitomis egzotiškomis kryptimis. Kaina į abi puses skrendant iš Vilniaus prasideda nuo 630 eurų ir gali kilti iki 1000 eurų ar daugiau, o skrendant iš Rygos į Tailandą kainos į abi puses prasideda nuo 608 eurų ir gali kilti iki 1013 eurų. Kainos į vieną pusę iš Vilniaus oro uosto yra nuo 420 eurų, o iš Rygos oro uosto nuo 340 eurų.

Verta prisiminti – skrydžio kainos priklauso nuo sezono, ar tai šventinis laikotarpis, ar paprastos dienos, oro linijų, kuriomis skrendate, paslaugų kiekio, įtraukto į bilieto kainą, bilieto tipo – ekonominė, verslo ar pirma klasė, kiek kartų persėdate oro uostuose. Bilietus įsigyti reikėtų kuo anksčiau, nes kuo ilgiau delsite iki kelionės pradžios, tuo jie bus brangesni, tačiau nereikia ir labai skubėti, nes dažnai oro linijos pasiūlo bilietus su akcija. Todėl geriausia bilietus pirkti 1,5 – 2 mėnesiai iki kelionės pradžios.

Kaip išsirinkti tinkamą kelionių agentūrą kelionei į Tailandą?

Visų pirma, rinkitės agentūrą su patirtimi, pasidomėkite ar jie jau yra organizavę keliones į Tailandą. Rinkdamiesi kelionių agentūrą įsitikinkite, kad pasirinkote tokią, kuri turi tinkamą patirties lygį. Dažniausiai ilgą laiką veikianti agentūra Jūsų nenuvils. Dėl savo ilgametės patirties jie turėjo pasimokyti iš savo klaidų, jei tokių buvo, todėl bendrausite su profesionalais, kurie tiksliai žino, ko iš jų tikimasi. Tai reiškia, kad pasieksite geriausių rezultatų, kad ir kokie aukšti būtų Jūsų reikalavimai. Taip pat svarbu patikrinti, ar kelionių agentūra yra licencijuota ir jie turėtų Jums pateikti pasirašyti sutartį, kuri užtikrina aukštos kokybės paslaugas kelionėje.

Visgi, veiklos metų skaičius nėra nepriekaištingos veiklos garantija. Dėl savo gerovės dar reikia pasigilinti. Patikrinkite jų, kaip kelionių agentūros, reputaciją. Ką apie savo patirtis kalba jų klientai, ar buvo elgiamasi taip, kaip jie būtų norėję? Tai yra keletas dalykų, kurie gali padėti nuspręsti, ar tai yra kelionių agentūra, kuriai norite leisti organizuoti savo atostogas Tailande. Prieš įsipareigodami įsitikinkite, kad patikrinote agentūros svetainės apžvalgų ir komentarų skiltį. Jei dauguma buvusių klientų buvo patenkinti, greičiausiai liksite patenkinti ir Jūs. Tačiau neskubėkite teisti, jei vienas ar du buvę klientai atsiliepė neigiamai, gali būti, kad jie bus tik šališki dėl savo poreikių. Kai kurie netgi gali būti kelionių agentūros konkurentai. Jei dauguma buvo patenkinti arba jų padarytos klaidos jums neatrodo didelė problema, tuomet galite rinktis kelionių agentūrą.

Labai svarbu – gebėjimas sklandžiai komunikuoti. Kad bet kokia kelionė būtų sėkminga, turite susisiekti su agentūra, kuri teikia aukšto lygio klientų aptarnavimą. Priešingu atveju gali būti labai nemalonu bendrauti su agentūra, kuri nesuteikia Jums svarbios informacijos apie jūsų atostogas, kai jos labiausiai reikia. Tiesą sakant, jei agentūra nepareiškia nuoširdaus susidomėjimo Jūsų kelione, tada yra didesnė tikimybė, kad bendraujate su netinkama kelionių agentūra ir būtų geriau pasitraukti, kol dar neišvažiavote atostogauti. Kompetentinga kelionių agentūra turėtų būti pasirengusi padaryti Jūsų kelionę įsimintiniausia. Taip pat stebėkite, kiek laiko kelionių agentūrai prireikia padėti klientui. Jeigu tai užtrunka visą amžinybę, galite nusivilti, jei nuvykus į Tailandą atsirastų nesklandumų, o Jūsų agentūra nieko nedaro, kad Jums padėtų.

Tačiau Tailandas yra ta vieta, kur daugelis keliautojų vyksta susiorganizavę kelionę savarankiškai. Taip yra todėl, kad Tailandas, nors ir būdamas Azijos šalimi – labai prisitaikęs prie vakarietiškų keliautojų poreikių, turistinėse vietose nekils nesklandumų, viskas tiesiog pritaikyta savarankiškam poilsiui. 

Tailando Oro uostai

 

 • Suvarnabhumi oro uostas (BKK)
 • Don Mueang tarptautinis oro uostas (DMK)
 • Puketo tarptautinis oro uostas (HKT)
 • Samui oro uostas (USM)
 • Hatjajaus tarptautinis oro uostas ( HDY)
 • Chiang Rai tarptautinis oro uostas (CEI)
 • U-Tapao tarptautinis oro uostas (UTP)
 • Krabi oro uostas (KBV)
 • Čiangmajaus tarptautinis oro uostas (CNX)
 • Surat Thani tarptautinis oro uostas (URT)
 • Udon Thani tarptautinis oro uostas (UTH)
 • Sukhothai oro uostas (THS)
 • Patajos oro uostas (PYX)
 • Nakhon Sawan oro uostas (TKH)