Pigiausi skrydžiai į Tailandą iš artimų oro uostų

Kainos Tailande


Tailandas yra žadą atimanti šalis, kuri ilgą laiką buvo siejama su dvasinėmis kelionėmis ir sielos ieškojimais, bet ne šį kartą. Tai jūsų šansas patirti visą nepamirštamų įspūdžių įvairovę, kuriuos gali pasiūlyti Tailandas - garantuojama pasakiškai įvairi kelionė, kurios metu galėsite pažinti svaiginantį Bankoko šurmulį, įspūdingus Krabio žemyninės dalies peizažus, ramios Ko Lantos salos atmosferą ir ne tik.

Poilsio Tailande kainos

Ruošiantis praleisti savo atostogas Tailande, daugeliui keliautojų smalsu, ar Tailandas yra pigi šalis, kiek iš tikrųjų kainuoja keliauti šiame egzotiškame krašte ir kokie yra veiksmingiausi būdai išleisti kuo mažiau pinigų.

Iš tiesų, kainos Tailande yra nedidelės. Nors jos nėra tokios mažos kaip kaimyninėse Pietryčių Azijos šalyse, pavyzdžiui, Laose ar Kambodžoje, Tailandas vis tiek pasižymi daugeliui prieinamomis kainomis.

Keliautojai gali lengvai praleisti neįtikėtinai daug laiko tyrinėdami Tailandą net ir turėdami vidutinio dydžio biudžetą. Vidutinio lygio apgyvendinimo įstaigos ir restoranai leidžia keliautojams pasimėgauti šiek tiek daugiau, neišleidžiant daugybės pinigų, be to, Tailande taip pat yra gausu nebrangių pramogų. Tiems, kurie nori tikros prabangos, Tailandas taip pat siūlo ją prieinama kaina. Tad vidutiniam keliautojui, norinčiam patirti nuostabių kultūrinių įspūdžių ir neišleisti visų metų santaupų, tai yra puiki šalis, kurią verta aplankyti. Žinoma, svarbu atsižvelgti į tai, jog realios kelionės kainos Tailande priklausys nuo konkretaus keliautojo ir jo asmeninių pageidavimų, tačiau puikus poilsis - garantuotas. Poilsis gali būti ir pasyvus, ir aktyvus, kupinas gausybės pirmų kartų ir nepatirtų įspūdžių… Įvairių ekskursijų, pasiplaukiojimų, pasivažinėjimų, nardymų ir kt. veiklų kainos yra vidutinės, tačiau įspūdžiai  – nepakartojami, apie tai byloja keliautojų atsiliepimai.

Maisto kainos Tailande

Vienas iš pagrindinių dalykų, kuriems didelę dalį pinigų išleidžia keliautojai – maistas. Galima pastebėti, jog pavalgyti skanaus maisto kavinėje ar restorane Tailande kainuoja mažiau nei Lietuvoje.

 • Valgis pigiame restorane  kainuoja 1,80 EUR.
 • Trijų patiekalų vakarienė 2 asmenims vidutinio lygio restorane – 22 EUR.
 • Coca Cola/Pepsi (0,33 litro butelis) – 0,56 EUR.
 • Vanduo (0,33 litro butelis) – 0,27 EUR.
 • Kapučino kava – 1,80 EUR.
 • Espresso kava – 1,30 EUR.

Alkoholio kainos Tailande taip pat nėra didelės – vietinio alaus (0,5 litro) kaina siekia 1,90 EUR, o importuoto (0,33 litro) – 3,60 EUR. Maisto prekių parduotuvėje už įprastą vyną sumokėsite 16 EUR, viskį – 19 EUR, romą – 23 EUR, degtinę – 19 EUR, džiną – 25 EUR. Maisto ir gėrimų kainos Tailande yra mažesnės nei Lietuvoje, tad atostogos šioje šalyje nereikalauja didelių išlaidų kasdieniniams būtiniems poreikiams.

Transporto kainos Tailande, ką rinktis?

Siekdami kuo daugiau išvysti kelionės metu, turistai naudojasi transportu. Vieniems keliautojams pakanka viešojo transporto paslaugų, kitiems prisireikia ir nuosavo automobilio ar motorolerio, norint pasiekti tolimus šalies kampelius. Transporto pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno poreikių ir turimo biudžeto. Vietinio viešojo transporto bilietas į vieną pusę kainuoja 0,82 EUR. Dažnai važiuojantys viešuoju transportu renkasi mėnesinį bilietą, kurio įprasta kaina – 31 EUR. Tiems, kurie nemėgsta važiuoti viešuoju transportu ir mieliau renkasi nuosavą automobilį, siūloma išsinuomoti jį už patrauklią kainą. Ekonomiško automobilio nuomos kaina siekia 28 EUR, mini automobilio – 28 EUR, kompaktiško automobilio – 35 EUR, o visureigio – 61 EUR. Tiems, kurie nori greitai nuvykti nuo taško A iki Taško B, rekomenduojama pasinaudoti taksi paslaugomis. Taksi kainos Tailande prasideda nuo 0,96 EUR, o 1 km kaina yra 0,82 EUR. Taksi vairuotojo 1 laukimo valanda kainuoja 4,10 EUR.

Nekilnojamo turto kainos Tailande

Laikui bėgant, Tailandas tampa vis populiaresniu turistų pasirinkimu. Ne retai keliautojai svarsto apie gyvenimą čia, atsižvelgiant į tai, jog pragyvenimo išlaidos yra labai nedidelės. Tad aktualu yra aptarti, kuriose vietose nekilnojamojo turto kainos Tailande yra patraukliausios.

Į pietus nuo Bankoko, Tailando pusiasalyje įsikūręs Puketas yra egzotiška vieta su šiltu klimatu, smėlėtais paplūdimiais ir draugiškais žmonėmis. Tai daugiakultūris veiklos centras, kasmet pritraukiantis vis daugiau emigrantų ir vis mažiau turistų. Butų kainos Pukete vidutiniškai siekia apie 151.000 EUR. Butai čia brangesni nei Čiangmajuje, bet daug pigesni nei Bankoke. Nuosavas namas kainuos daugiau nei 480.000 EUR, o tai gerokai brangiau nei Bankoke, Čiangmajuje ar Krabyje, tačiau panašiai kaip Koh Samui.

Svarstydami apie persikėlimą į Tailandą, žmonės ne dažnai pagalvoja apie Krabi. Į Krabi verta atkreipti dėmesį ramybės mėgėjams – nors jis ir nėra pagrindinis emigrantų centras, tačiau suteikia galimybę pabėgti nuo didesnių, labiau triukšmingų miestų šurmulio. Vidutinė butų kaina Krabyje yra 177.000 EUR, taigi, ji beveik atitinka kitų miestų kainas. Jei emigrantai atitinka tam tikrus reikalavimus ir turi galimybę įsigyti namą, tuomet kaina yra apie 201.000 EUR.

Yra žinoma, jog vienas iš pigiausių miestų gyventi Tailande – Čiangmajus. Nuosavas namas čia kainuoja 139.000 EUR, o butas – 73.000 EUR. Kaip galima pastebėti, kainos įvairios, jos daugiausiai priklauso nuo žmogaus poreikių ir keliamų pageidavimų gyvenamajai vietai.

Tailandas yra unikali šalis – senus laikus menantys objektai, egzotiška gamta ir nepakartojama architektūra ilgam įsirėš į atmintį… Tad nieko nelaukdami įsigykite lėktuvo bilietus internetu! Skrendu.lt svetainėje pasirodo vis nauja akcija bilietams, todėl nepermokėdami galėsite mėgautis nepakartojamu laiku šiame egzotiškame krašte.

Tailando Oro uostai

 

 • Suvarnabhumi oro uostas (BKK)
 • Don Mueang tarptautinis oro uostas (DMK)
 • Puketo tarptautinis oro uostas (HKT)
 • Samui oro uostas (USM)
 • Hatjajaus tarptautinis oro uostas ( HDY)
 • Chiang Rai tarptautinis oro uostas (CEI)
 • U-Tapao tarptautinis oro uostas (UTP)
 • Krabi oro uostas (KBV)
 • Čiangmajaus tarptautinis oro uostas (CNX)
 • Surat Thani tarptautinis oro uostas (URT)
 • Udon Thani tarptautinis oro uostas (UTH)
 • Sukhothai oro uostas (THS)
 • Patajos oro uostas (PYX)
 • Nakhon Sawan oro uostas (TKH)